شرکت پارس تک ژن نماینده رسمی شرکت CAPP در ایران می باشد و تامین و فروش تمامی محصولات این شرکت را در ایران به عهده دارد و نیز برای اولین بار در ایران اقدام به واردات و فروش محصولات مصرفی شرکت CAPP کرده است.

شرکت CAPP با تجربه 25 ساله تولید که عموم فعالیت خود را در زمینه ی تهیه و تولید ملزومات آزمایشگاه های مولکولی قرار داده است، با نوآوری در طراحی ، حساسیت و دقت بالا در تولید، انتخاب مناسبی برای رفع نیاز های آزمایش های حساس و نیازمند دقت بالا می باشد.

ویژگی های محصولات CAPP

۱) کیفیت بالا

تولید محصولات متنوع با استفاده از Swiss made molds

استفاده از مواد اولیه با کیفیت اروپایی، پلی پروپیلین خالص و سایر پلیمرهای ویژه

استفاده از تکنولوژی و مواد اولیه کم نظیر در تولید فیلترهای HDPE (High Density Poly Ethylene) عاری از هرگونه افزودنی های سلولزی

واحد تولیدی عظیم و پیشرفته با بهرمندی از کادری مجرب و تجهیزاتی مدرن و به روز واقع در کشور آلمان

دارای گواهینامه ISO 9001 برای تمامی محصولات و گواهی نامه CE/IVD برای اکثر محصولات مصرفی

۲) مقرون به صرفه

علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسب محصولات CAPP ، آن را به یکی از پرطرفدارترین برندهای موجود در بازار اروپا تبدیل کرده است. این ویژگی در ایران سبب شده که قیمت برخی از محصولات، از نمونه های مشابه چینی نیز کمتر باشد، در حالی که کیفبت آن با نمونه های مشابه قایل مقایسه نمی باشد.

همچنین در جهت کاهش هزینه های مصرفی، شرکت CAPP سرسمپلرهای خود را در رک های Reload ( صفحه ی 96 تایی سرسمپلر برای قرار دادن در رک به جای چیدن آن) و بسته های 1000 تایی به صورت بالک نیز ارائه می دهد.

۳) سازگاری

یکی از ویژگی ها و اهداف اصلی که برند CAPP به محصولات خود اختصاص داده است سازگاری و مطابقت با سایر برند ها می باشد. نمونه هایی از این مورد به شرح ذیل بیان شده اند:

سمپلر های CAPP با داشتن حلقه ی پلاستیکی اضافه در قسمت انتهایی خود با اکثر سرسمپلر های موجود در بازار همخوانی دارند.

سرسمپلر های CAPP با داشتن طراحی منحصر به فرد با اکثر سمپلر های موجود در بازار از جمله سمپلر های Brand, Gilson, Eppendorf, Biohit, NICHIRYO سازگار می باشند.

میکروتیوب و PCR تیوب این برند با بیشتر ترموسایکلر های مورد استفاده مطابقت دارند و بهترین نتایج را ارائه می‌دهد.

۴) نوآوری در طراحی

طراحی بر اساس نیازها، خواسته ها و سلایق کاربران آزمایشگاه و نیز نوآوری در الگو های موجود از جمله اقداماتی است که برند CAPP به آن توجه ویژه ای داشته و تمام تلاش خود را در انجام این امر کرده است.

PCR تیوب 0.2 با داشتن قسمت انتهایی نازک تر برای انتقال بهتر و سریعتر گرما، دیواره ضخیم تر برای استحکام بیشتر تیوب و طراحی ویژه در درب خود برای به حداقل رساندن تبخیر در حین واکنش

طراحی و تولید سمپلر 64 کاناله برای آسان تر شدن و سرعت بخشیدن به کار با توجه به نیاز ویژه در برخی مراکز

طراحی بدنه یکدست و صاف کرایوتیوب ها و به موجب آن قرار دادن تعداد بیشتری در انواع کرایوباکس ها (10 x 10 به جای 9 x 9). همچنین ترکیب ویژه در ساختار آن که مانع آسیب و شکستن در دماهای بسیار پایین می گردد.

بدنه تمام فلزی انواع سمپلرها برای استحکام هرچه بیشتر و مقاومت در برابر خوردگی و نیز تعبیه 2 عدد حلقه پلاستیکی ( double O-ring) در انتهای سمپلرها برای سازگاری و همخوانی بیشتر با سایر سرسمپلرها.

به کارگیری فناوری Low Retention در تمامی سرسمپلرها برای تخلیه هرچه بهتر مایعات علی رغم چسبندگی بالا.

طراحی و تولید رک های کاغذی در کنار رک های پلاستیکی به منظور حفظ محیط زیست و کاهش تولید زباله‌های پلاستیکی.