میکروسانتریفیوژ کپ (CappRondo Microcentrifuge)

CAPP MICROCENTRIFUGE

تجهیزات و دستگاه های عمومی آزمایشگاه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، چرا که در تمامی بخش ها مورد استفاده قرار گرفته و به صورت روزانه کاربران از آن ها بهره می جویند. به همین دلیل تجهیزات عمومی آزمایشگاه از جمله سانتریفیوژها، شیکرها و همزن ها با توجه به حجم کاری زیاد، باید از ویژگی های کیفی بالایی برخوردار باشند تا در طول زمان به راحتی خراب نشده و نیاز به تعمیر و سرویس نداشته باشند. در همین راستا سازندگان تجهیزات آزمایشگاهی همیشه در تلاش بوده اند که طراحی و حتی قطعات را به سمتی سوق دهند که بیشترین استفاده و نیمه عمر با کمترین نیاز به سرویس های دوره ای، برای انواع کاربری ها در آزمایشگاه های مختلف از صنعتی گرفته تا تحقیقاتی و پزشکی را ارائه دهد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ساخت این تجهیزات، عملکرد آزمایشگاه ها نیز بهبود پیدا کرده است که این خود گواه نقش اساسی و حیاتی تجهیزات عمومی آزمایشگاه در کیفیت نتایج آزمایش ها می باشد.
سانتریفیوژها ازجمله مهم ترین این گروه از دستگاه ها می باشند چرا که عمل جداسازی و یا حتی همزدن در بسیاری از آزمایشگاه به طور مداوم صورت می پذیرد که این وظیفه به طور کلی به عهده سانتیفیوژ هاست. همچنین بر اساس نوع آزمایشگاه و نوع کاربری، آن ها را می توان در شکل ها و ابعاد مختلف و با توان های مختلف یافت که در هر صورت عملکرد کلی آن ها یکی ولی جزئیاتشان با یکدیگر متفاوت می باشد.
میکروسانتریفیوژها یکی از این نمونه می باشند که بیشتر در آزمایشگاه های مولکولی و بیشتر برای مخلوط کردن مواد مورد استفاده قرار می گیرند و معمولا اندازه های کوچک و توان های محدودی دارند. شرکت CAPP نیز میکروسانتریفیوژ خود را بر همین اساس تولید نموده که اندازه بسیار کوچک و رابط کاربری آسانی دارد. در این محصول می توان میکروتیوب های 0.2 تا 2.0 میلی لیتر را قرار داد. این دستگاه بسیار کم صدا بوده و در زمان کوتاهی به حداکثر سرعت خود می رسد و کمترین لرزش را نیز دارد. همچنین به واسطه نمایشگر دیجیتال خود امکان تنظیم سرعت و زمان را نیز به کاربر می دهد.
این سانتریفیوژ به واسطه موتور مخصوص (BLDC) بدون نیاز به سرویس عملکرد استثنایی را از خود نشان می دهد. همچنین این دستگاه مجهز به سنسور باز شدن درب و عدم بالانس در روتور بوده که از کارکردن هنگام باز شدن در و یا عدم وجود ویال های بالانس درون میکروسانتریفیوژ جلوگیری به عمل می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 12 =

به لیست انتظار بپیوندید ما هنگام رسیدن محصول به انبار به شما اطلاع خواهیم داد. لطفا آدرس ایمیل معتبر خود را در زیر بگذارید.
Call Now Button