سمپلر متغیر کپ مدل براوو (CAPP Bravo Pipette)

CAPP Bravo

یکی از ابتدایی ترین و کاربردی ترین ابزارها در آزمایشگاه ها وسایل و تجهیزات مخصوص نقل و انتقال حجم ها می باشد. به همین دلیل با توجه به نوع آزمایشگاه، حجم مورد نیاز و نوع کاربری انواع ابزارآلات جهت انجام این امر طراحی و در بازار ارائه شده اند. از این ابزار می توان به سمپلرها، پیپت ها و دیسپنسرها اشاره نمود. علی رغم اینکه هدف اصلی تمامی این ابزار کشیدن یک حجم معین از یک مایع از یک ظرف و تخلیه آن در ظرف دیگری می باشد، با توجه به نوع کاربری تنوع و تفاوت ساختاری و ظاهری بسیار بین آن ها وجود دارد.
در این میان سمپلرها یکی از رایج ترین ابزارهای دستی برای انجام این کار می باشند که توان جابجایی حجم هایی به اندازه 0.2میکرولیتر تا 10 میلی لیتر را دارند.
سمپلرهای CAPP در طرح ها و مدل هایی متنوعی عرضه می گردد از جمله آن ها می توان به حجم ثابت یا متغیر، بدنه فلزی یا پلاستیک فشرده، یک یا چندکاناله، مکانیکی یا برقی، ساده و یا مدل ریپیتور اشاره نمود.
سمپلرهای مدل Bravo که در دو مدل حجم ثابت و متغیر عرضه می گردند، ویژگی های بسیار جالبی دارند که آن ها را تبدیل به یک انتخاب ایده آل برای آزمایشگاه ها می نماید. طراحی و جنس بدنه به شکلی می باشد که کمترین وزن را داشته باشد و به راحتی قابل اتوکلاو باشد. همچنین طراحی ارگونومیک این مدل سمپلرها به شکلی است که به راحتی در دست جای گرفته و کاربر بدون خسته شدن می تواند از آن برای مدت طولانی استفاده نماید.
اجزای داخلی آن ها از جمله شفتها (Shafts) فلزی بوده که این امر به دوام عملکرد و دقت در حجم سنجی می انجامد.
انتهای سمپلر به شکلی طراحی شده که به راحتی به عموم سرسمپلرهای موجود در بازار همخوانی داشته باشد و حتی برای اطمینان بیشتر از اورینگ پلاستیکی منعطف استفاده شده تا بتوان از اتصال کامل و محکم اطمینان حاصل نمود. بدین ترتیب حجم های کشیده شده کاملا دقیق خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 16 =

به لیست انتظار بپیوندید ما هنگام رسیدن محصول به انبار به شما اطلاع خواهیم داد. لطفا آدرس ایمیل معتبر خود را در زیر بگذارید.
Call Now Button