سمپلرهای متغیر کپ مدل اکو (CAPP ECO Single Channel Pipettes)

CAPP ECO Single Channel Pipettes

یکی از ابتدایی ترین و کاربردی ترین ابزارها در آزمایشگاه ها وسایل و تجهیزات مخصوص نقل و انتقال حجم ها می باشد. به همین دلیل با توجه به نوع آزمایشگاه، حجم مورد نیاز و نوع کاربری انواع ابزارآلات جهت انجام این امر طراحی و در بازار ارائه شده اند. از این ابزار می توان به سمپلرها، پیپت ها و دیسپنسرها اشاره نمود. علی رغم اینکه هدف اصلی تمامی این ابزار کشیدن یک حجم معین از یک مایع از یک ظرف و تخلیه آن در ظرف دیگری می باشد، با توجه به نوع کاربری تنوع و تفاوت ساختاری و ظاهری بسیار بین آن ها وجود دارد.

سمپلرها امکان و توان جابجایی حجم هایی به اندازه 0.2میکرولیتر و دیسپنسرها به اندازه 50 میلی لیتر دارند که همگی از دقت نسبی بسیار بالایی برخوردار هستند.

سمپلرهای CAPP در طرح ها و مدل هایی متنوعی عرضه می گردد از جمله آن ها می توان به حجم ثابت یا متغیر، بدنه فلزی یا پلاستیک فشرده، یک یا چندکاناله، مکانیکی یا برقی، ساده و یا مدل ریپیتور اشاره نمود.

سمپلرهای ECO که در دو مدل حجم ثابت و متغیر عرضه می گردند، ویژگی های بسیار جالبی دارند که آن ها را تبدیل به یک انتخاب ایده آل برای آزمایشگاه ها می نماید. اجزای داخلی آن ها به صورت جداگانه و از جنس آلومینیوم آنودایز ساخته شده که به آن ها این امکان را می دهد که در مقابل ترکیبات خورنده و یا فشار و شکستن مقاومت بسیار بالایی دارد و همچنین در صورت خراب شدن هریک از قطعات می توان آن ها را به راحتی جایگزین نمود. همچنین انتهای سمپلر به شکلی طراحی شده که به راحتی به عموم سرسمپلرهای موجود در بازار همخوانی داشته باشد و حتی برای اطمینان بیشتر از یک و یا دو اورینگ پلاستیکی منعطف استفاده شده تا بتوان از اتصال کامل و محکم اطمینان حاصل نمود. بدین ترتیب حجم های کشیده شده کاملا دقیق خواهند بود.

قسمت کنترل کننده حجم در سر سمپلر تعبیه شده و به شکلی طراحی شده که از بدنه به طور مستقل عمل نماید و بتوان به راحتی آن ها جایگزین نمود و یا حتی از محدوده حجم های دیگری استفاده نمود. همچنین مکانیسم چرخش به شکلی است که با چرخاندن کمتری بتوان سریع تر به حجم مورد نظر دست یافت.

طراحی کلی این مدل سمپلرها از نظر ارگونومیک به شکلی است که به راحتی در دست جای گرفته و کاربر بدون خسته شدن می تواند از آن استفاده نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + شانزده =

به لیست انتظار بپیوندید ما هنگام رسیدن محصول به انبار به شما اطلاع خواهیم داد. لطفا آدرس ایمیل معتبر خود را در زیر بگذارید.
Call Now Button