اولین همایش بکارگیری فناوری های نوین در تشخیص بیماری های عفونی

شرکت پارس تک ژن نماینده انحصاری شرکت Fast-Track Diagnostics مفتخر بوده با حمایت و همکاری انجمن ها، مراکز تحقیقات، آزمایشگاه ها و بیمارستان های صاحب نام تهران بزرگ، اولین همایش بکارگیری فناوری های نوین در تشخیص بیماری های عفونی را با محوریت فناوری “Real-Time PCR” به منظور اطلاع رسانی به گروه متخصصیص و ارتقا سطح کیفی تشخیص و درمان بیماری های عفونی، با حضور اساتید برجسته و با دعوت از متخصصین عفونی، عفونی اطفال، ریه، نفرولوژی و مراقبت های ویژه به عنوان گروه های هدف اصلی و با اعطای امتیاز بازآموزی به شرکت کنندگان، به صورت رایگان در روز پنج شنبه مورخ 01/09/1397 در سالن گرندهال هتل اسپیناس پالاس از ساعت 8 الی 15 به صرف ناهار و پذیرایی برگزار نماید که با حضور بی سابقه بیش از 300 نفر از متخصصین گروه های هدفa و حامیان همراه بود.

در این همایش برای اولین بار، نقش و تاثیرگزاری تکنیک های مختلف بر پایه فناوری Real-Time PCR، در تشخیص دقیق و سریع عوامل عفونی جهت مدیریت و درمان بیماران با هدایت و راهنمایی استاد سرکار خانم دکتر محرز به عنوان دبیر علمی همایش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سرفصلهای اصلی پانل ها
1. اهمیت بکارگیری روشهای نوین برای تشخیص بیماریهای عفونی
2. گزارشات بالینی استفاده از تکنیک تشخیص همزمان چند پاتوژن در یک واکنش (Multiplex Real-Time PCR) برای سندرم های مختلف
3. بکارگیری تکنیکهای متنوع مولکولی برای تشخیص سریع بیماریهای عفونی
4. معرفی Case Reports/Case Series با استفاده از تکنولوژی مولکولی

شرکت پارس تک ژن ،ضمن تشکر از حمایت های آزمایشگاه های و بیمارستان های معتبر و صاحب نام تهران بزرگ امید دارد که این همایش مورد استفاده مفید متقاضیان و شرکت کنندگان قرار گرفته و در برنامه های بعدی شاهد مشارکت بیش از پیش متقاضیان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 16 =

به لیست انتظار بپیوندید ما هنگام رسیدن محصول به انبار به شما اطلاع خواهیم داد. لطفا آدرس ایمیل معتبر خود را در زیر بگذارید.
Call Now Button