OLM Logo

شرکت پارس تک ژن نماینده انحصاری OLM Diagnostics در ایران می باشد و تامین و فروش تمامی محصولات این شرکت را در ایران به عهده دارد و نیز برای اولین بار در ایران اقدام به واردات و فروش کیت های تشخیص مولکولی OLM نموده است.

 

شرکت OLM که در کشور انگستان مستقر می باشد، یکی از مجموعه های نوپا و موفق دنیا در زمینه طراحی و تولید کیت های تشخیص مولکولی در عفونت های قارچی می باشد که رشد بسیار سریعی را در چند سال اخیر داشته است.

همانطور که می دانید یکی از مشکلات حال حاضر در زمینه بیماری های قارچی مقاومت به عوامل ضد قارچی در درمان این بیماری‌ها می باشد که عمدتا به دلیل تشخیص غلط در این زمینه رخ می دهد. در 20 سال گذشته روش های تشخیص عفونت های قارچی تغییر زیادی نکرده و این امر باعث شده که عموما درمان های غلط برای بیماران تجویز شده و صرفا هزینه های درمانی افزایش یابد. جهت گیری های اخیر بیشتر بر این شده است که با تشخیص صحیح، درمان عفونت های قارچی را در بیماران به صورت هدفمند پیش ببرند تا بار بهداشتی این عفونت ها از جامعه کمتر شود. از جمله مهمترین عوامل قارچی که بالاترین ریسک ها را دارند می‌توان به کاندیدا، آسپرژیلوس، پنوموسیستیس و گونه های مختلف کریپتوکوکوس اشاره نمود.

مجموعه OLM خود را متعهد نموده است که مسیر طراحی و تولید محصولات تشخیصی را هموار نماید. این مجموعه به واسطه ارتباطات گسترده خود از متخصصین بالینی گرفته تا ارگان های دولتی تصمیم گیرنده تا صنعتگران و شرکت های بازرگانی توانسته احتمال موفقیت ایده های اولیه را تا حد زیادی بالا برد و آن ها را به محصولات کاربردی و مورد انتظار تبدیل نماید. OLM سالانه تحقیقات زیادی را با توجه به نیاز بخش درمان در سطح کشور به وسیله NHS در انگلستان طراحی و به انجام می رساند و به واسطه نتایج همین تحقیقات طراحی و تولید راهکارهای خلاقانه در برطرف نمودن مشکلات و مسائلی که متخصصین با آن ها روبرو هستند، را مدیریت و جهت دهی می نماید.

با پیگیری و تلاش شبانه روزی محققان در OLM، با تکیه بر دیدگاه بالینی متخصصین در تشخیص عفونت های قارچی، کیت های تشخیصی به شکلی طراحی می شوند تا از حساسیت و دقت کافی برخوردار بوده و بتوانند بهترین تجربه کارکردن با آن ها به همراه بهترین نتایج را برای کاربر تضمین کنند؛ و نتایجی را دراختیار قرار دهند که در تعیین پروتکل درمانی افراد موثر بوده و کمک شایانی به متخصصین در این زمینه نماید.

کیت های تشخیصی OLM یک راهکار ارزان و کارآمد و سریع در تشخیص دقیق بیماری های قارچی می باشند که این امکان را به پزشکان می دهد که در موارد غیر ضروری اقدام به تجویز عوامل ضد قارچی ننموده و احتمال و روند ایجاد مقاومت به آنتی بیوتیک‌ها را کاهش دهند.