شرکت پارس تک ژن نماینده انحصاری شرکت AHN Biotechnologie GmbH در ایران می باشد و تامین و فروش تمامی محصولات این شرکت را در ایران به عهده دارد و نیز برای اولین بار در ایران اقدام به واردات و فروش محصولات مصرفی شرکت AHN نموده است.

شرکت AHN آلمان با تجربه ای بالغ بر 18 سال، عموم فعالیت خود را در زمینه ی تهیه و تولید ملزومات آزمایشگاه های عمومی و تخصصی به صورت OEM مخصوصا در زمینه تجهیزات و مواد مصرفی حوزه قرار داده است و برای شرکت ها و برندهای معتبر و بنام جهان انواع محصولات را تولید می نماید. این شرکت با نوآوری در طراحی، حساسیت و دقت بالا در تولید، انتخابی مناسب برای رفع نیاز های آزمایشگاه ها در حوزه های مختلف می باشد.

 

همچنین این شرکت، اخیرا اقدام به عرضه گروهی از محصولات خود به صورت مستقل با برند ahn نموده است که بدین ترتیب بتواند به طور مستقیم با مشتریان در ارتباط بوده و محصولات به مراتب با کیفیت تری را در اختیار آن ها قرار دهد.

شرکت AHN Biotechnologie GmbH طی چند سال اخیر اقدام به خریداری برندهای دیگر و گسترده نمودن چتر محصولات و خدمات خود نموده است. در همین راستا شرکت CAPP APS کشور دانمارک با سابقه درخشان خود در دو دهه اخیر توسط AHN خریداری شده و خط تولید آن به کشور آلمان منتقل شد، تا بدین ترتیب هر دو شرکت با کمک یکدیگر بتوانند خط تولید را توسعه داده و به صورت یکپارچه با اضافه نمودن تکنولوژی‌های جدید محصولات با کیفیت تری را ساخته و به بازار عرضه نمایند. در حال حاضر گروهی از محصولات ساخته شده توسط AHN تحت برند CAPP در بازار عرضه می گردند که البته کیفیت محصولات نسبت به قبل افزایش چشمگیری داشته است.

 

شرکت AHN در راستای گسترش دامنه محصولات خود، در نیمه دوم سال 2019، اقدام به اخذ خط تولید برند Maxxline از شرکت با سابقه Dacos A/S نمود. این شرکت با بیش از 20 سال سابقه در کشور دانمارک در زمینه تولید محصولات مصرفی در بازار فعال می‌باشد و خط تولید Maxxline بر روی مواد مصرفی در رابطه با زنجیره سرد و ذخیره مواد و ترکیبات بیولوژیک متمرکز می باشد. AHN، خط تولید محصولات این برند را نیز به آلمان منتقل نمود تا تولید و عرضه این گروه از محصولات، با کیفیت بالاتر تحت نظارت مستقیم آن‌ها ادامه پیدا کند. برند Maxxline تمرکز خود را بر تولید کرایوتیوب ها، کرایو باکس ها و محصولات مرتبط با نگهداری نمونه در دماهای پایین که مورد استفاده مراکز مختلف مخصوصا بانک های نگهداری مواد بیولوژیک می باشد، قرارداده است و پیشرفته ترین محصولات را در این زمینه تولید می نماید که در حال حاضر تحت پرچم AHN در دنیا معرفی و عرضه می گردند.

امروزه در آزمایشگاه های مختلف از جمله پزشکی، تحقیقاتی و یا حتی صنعتی، کیفیت، کارایی و قیمت از جمله ملاک های اصلی انتخاب یک محصول می باشند و مدیران با تجربه به سادگی حاضر به صرف هزینه های گزاف برای کالاها و یا محصولاتی که الزاما عملکرد و یا کیفیت بالاتری ندارند نیستند. بنابراین وجود محصول و برندی که قادر به رفع تمامی نیازهای یک مجموعه بدون اینکه الزاما هزینه اضافی را به مجموعه تحمیل کند می تواند کمک شایانی به مدیران و صاحبان مشاغل در عرصه های مختلف نماید. گروه تولیدی AHN Biotechnologie با داشتن سابقه طولانی در این عرصه به خوبی از نیاز های بازار آگاه می باشد و با تولید محصولات متنوع با کیفیت جهانی این امکان را برای مصرف کنندگان به وجود آورده که بهترین تجربه را در استفاده از این محصولات داشته باشند.