چرا پارس تک ژن

پارس تک ژن به خود می بالد که علی رغم جوان بودن در صنعت، توانسته است در زمانی کوتاه عملکردی بی نظیر از خود نشان دهد و در زمره شرکت های خوش نام و متعهد قرار گیرد. ما موفقیت خود را مدیون چندین ویژگی کلیدی می دانیم:

تمرکز

تلاش در گسترده نمودن خدمات و محصولات در تمامی زمینه ها می تواند منجر به کاهش کیفیت عملکردی گردد که این امر خود موجب کاهش رضایتمندی در مشتریان را به دنبال خواهد داشت. پارس تک ژن همیشه سعی داشته است که با متمرکز کردن دامنه فعالیت خود در زمینه مولکولی، بتواند سطح کیفی کالا و خدمات خود را به شکل چشمگیری افزایش دهد.

 

دانش

داشتن دانش فنی در بخش های مختلف، یکی از ارکان اصلی عملکرد مناسب در یک شرکت می باشد. پارس تک ژن همیشه در به خدمت گرفتن افراد با دانش فنی مرتبط حساسیت ویژه ای به خرج می دهد تا بتواند کیفیت خدمات را تضمین نماید.

تخصص

در تمامی بخش ها و عرصه ها، شرکت از افراد متخصص بهره جسته و این امر موجب شده است که در تمامی جنبه ها از بازرگانی گرفته تا اطلاع رسانی، فروش و خدمات، به بهترین شکل عمل نماید.

سابقه

تجربه یکی از عوامل کلیدی در ارائه خدمات در سطوح بالا می باشد و پارس تک ژن علاوه بر دانش فنی با تکیه بر روی هم رفته 40 سال تجربه تخصصی افراد کلیدی خود توانسته است مشکلات گوناگون را یکی پس از دیگری پشت سر گزارده و در تمامی عرصه ها موفق ظاهر گردد.

 

تعهد

یکی از دلایل موفقیت پارس تک ژن، تعهد بر رسیدگی به درخواست های مشتریان تا کسب رضایت کامل آن ها می باشد. به همین دلیل است که پارس تک ژن واحد خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان را به شکل مستقل و حرفه ای مدیریت می نماید تا بتواند از جلب رضایت مشتریان اطمینان کامل کسب کند و شعار خود را همراهی با مشتری در تمامی مراحل قرار داده است.

 

دامنه خدمات

با توجه به نیاز و درخواست مشتریان، پارس تک ژن سعی دارد که دامنه خدمات خود را در زمینه مولکولی کامل نماید تا بدین ترتیب بتواند مشتریان را از ابتدا در راه اندازی بخش مولکولی، تا انتها در تامین تمامی نیازهای بخش مولکولی و انجام آزمایشات تخصصی همراهی کند. بدین ترتیب مشتریان قادر خواهند بود تا کیفیت خدمات پارس تک ژن را در تمامی مراحل زیر یک سقف تجربه نموده و با خیالی آسوده به پارس تک ژن تکیه کنند.

 

فناوری های به روز

با گذشت زمان، نیاز مراکز تشخیصی تغییر می کند و با معرفی تکنولوژی های جدید در دنیا، الگوی انجام تست ها و خدمات رسانی نیز ارتقا می یابد. در همین راستا پارس تک ژن همیشه به دنبال جدیدترین محصولات و شرکت ها با تکنولوژی های نوآورانه بوده که بتواند نیاز مشتریان را همگام با پیشرفت علم در تکنیک های تشخیصی برطرف نماید. بدین ترتیب مشتریان قادر خواهند بود به فناوری های روز دنیا دست پیدا کنند.

 

نوآوری

به منظور ارائه بهترین محصولات و خدمات، پارس تک ژن همیشه تلاش داشته است که به دنبال روش های جدید در ارائه خدمات خود باشد. از جمله راه اندازی وبسایت و app فروش محصولات به منظور تسهیل روند خرید و خدمت رسانی به مشتریان؛ این وبسایت با هسته قدرتمند CRM خود به یاری مشتریان شتافته و به آن ها این امکان را می دهد که بتوانند خریدهای خود از پارس تک ژن مدیریت نموده و از میزان مصرف و موجودی انبار خود آگاه گردند تا بدین ترتیب بتوانند روند تامین را به راحت ترین شکل ممکن تجربه کنند.