شرایط بازگرداندن کالا

 

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های شرکت پارس تک ژن بوده است و این شرکت در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

مغایرت کالای خریداری شده از نظر مشخصات با اطلاعات وب‌ سایت یا فاکتور:

– وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا، باید حداکثر طی 7 روز پس از دریافت کالا، به شرکت پارس تک ژن از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.

– اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

– عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.

– امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد؛

– آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 7 روز پس از دریافت کالا، به شرکت پارس تک ژن اطلاع داده شود.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود، پلمپ محصولات باز نشده باشد و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به شرکت پارس تک ژن بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری مجددا ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد شرکت پارس تک ژن در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت شرکت پارس تک ژن در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت. ضمنا شرکت پارس تک ژن می تواند از بازپرداخت وجه کالا به مشتری اجتناب نموده و کالای مربوطه را مجددا به فروش برساند و یا معدوم نماید.