درباره ما

شرکت پارس تک ژن (PTG) با بهره گیری از توانمندی و تجربه مدیران خود در سال 1392 تاسیس گردیده و با اخذ نمایندگی فروش از کمپانی های معتبر سراسر دنیا بر این سعی بوده است تا مراکز تشخیصی و تحقیقاتی را با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی در زمینه های مختلف فنی و تخصصی مواد و تجهیزات آزمایشگاهی پزشکی در دوران فرا صنعتی امروز همسو سازد. این شرکت با داشتن نمایندگی های انحصاری از کمپانی های معتبر جهان و همچنین با استخدام کادر فنی متخصص و مجرب در امر مواد و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، خدمات خود را در زمینه تامین، فروش و خدمات پس از فروش کلیه مواد، تجهیزات و دستگاه‌های آزمایشگاهی ارائه می‌نماید.

با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص، شرکت PTG شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی های بین المللی راهنمایی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده عملکرد درخشانی را در بین مراکز تشخیصی، تحقیقاتی و حتی صنعتی از خود به جای گذاشته است. ما موفقیت خود را مدیون ارائه خدمات با بهترین کیفیت، رعایت استانداردهای جهانی، گسترش روزافزون امکانات و بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب و بیش از هر چیز توجه خاص به رضایت مصرف ‌کنندگان از خدمات پس از فروش شرکت می‌ دانیم.

ما با بهره مندی از کادری متخصص و مجرب و با استفاده از پشتوانه علمی و فنی و متخصصین حال حاضر دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و نیز با تسلط کامل بر استاندارد های آزمایشگاهی؛ و همچنین ایجاد پنج بخش بازرگانی، مشاوره، فروش ، فنی و خدمات پس از فروش و روابط عمومی سعی در رفع نیاز مصرف کنندگان گرامی در آزمایشگاه ها با هدف ارتقا سطح کیفی خدمات داریم. معرفی بخش های درون سازمانی شرکت پارس تک ژن در جهت رفع نیازهای مشتریان گرامی به شرح ذیل است:

بخش بازرگانی

این شرکت با اخذ نمایندگی های رسمی و انحصاری از کمپانی های اروپایی به واردات کالا با اطمینان و سرعت بالا اقدام نموده است. نحوه سفارش و انجام امور فوق نیز بر اساس الزامات اداری مطابق با استاندارد های جهانی ایزو می باشد. این امر طبیعتا به دقت و سرعت بیشتر در تحویل کالا در موعد مقرر و مطابقت کالا با درخواست مشتریان گرامی خواهد انجامید. همچنین با اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همکاری با اداره محترم تجهیزات پزشکی، کیفیت مواد تضمین شده و تحت نظارت آن اداره محترم می باشد.

 

بخش مشاوره

ارائه جامع ترین اطلاعات فنی و کاتالوگ های مربوطه از الزامات همیشگی بخش مشاوره در این شرکت می باشد. همکاران ما در این بخش شما را در اتخاذ بهترین تصمیم (با توجه به نیاز و شرایط مرکز) در تامین مواد و تجهیزات راهنمایی می نمایند.

بخش فروش

نظارت بر اجرای کامل و دقیق سیاست های بخش مشاوره شرکت و همچنین پاسخگویی و پیگیری صحیح تمامی مطالبات مشتریان گرامی از وظایف این بخش می باشد. شرکت پارس تک ژن با بهره گیری از پرسنل متخصص و باتجربه این امکان را فراهم ساخته است تا با پاسخگویی مناسب و حرفه ای امور مرتبط با خرید مشتریان را تسهیل نماید.

بخش فنی و خدمات پس از فروش

پرسنل بخش فنی این شرکت با تکیه بر تجارب علمی خود سعی در جلب رضایت کامل مشتریان محترم از نحوه انجام خدمات پس از فروش را دارند و از ساعت 9 الی 19 پاسخگوی سوالات فنی مشتریان می باشند. پیگیری لازم و موثر از سوی بخش فنی تا حصول اطمینان کامل از نصب، راه اندازی و آموزش کامل سیستم ها نیز به صورت همیشگی در حال انجام می باشد. همچنین همکاران این بخش به شما کمک می کنند تا بتوانید به بهترین نتایج دست یابید و مشکلات احتمالی را به راحتی مرتفع نمایید.

روابط عمومی

مدیران و پرسنل این شرکت می کوشند تا با ورود و معرفی جدیدترین تکنولوژی ها در امر تشخیص دقیق و موثر بیماری های مختلف کمک شایانی به ارتقای سلامت جامعه کنند. از این رو به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی خود (CSR) در قبال جامعه، وظیفه خود می داند که به مراکز مختلف در امر اطلاع رسانی و معرفی خدمات یاری رسانده و بدین ترتیب رسالت خود را در زمینه به انجام برساند. برگزاری همایش ها و سمینارها به منظور اطلاع رسانی و معرفی سیستم های تشخیص نوین به پزشکان و متخصصین محترم، همچنین ارائه مطالب مناسب علمی برای افراد مراجعه کننده به مراکز تشخیصی و دریافت کنندگان این خدمات در جهت اعتلا دانش و آگاهی عمومی جامعه، از جمله فعالیت های این شرکت می باشد. همچنین در جهت ارتقای دانش تخصصی گروه آزمایشگاهیان، کارگاه های متعددی با موضوعات مختلف به صورت دوره ای برگزار می گردد تا بدین ترتیب جامعه آزمایشگاهیان که پرچم داران تشخیص و پایش سلامت افراد جامعه می باشند، آماده ارائه خدمات در بالاترین سطح خود باشند.

چرا پارس تک ژن

پارس تک ژن به خود می بالد که علی رغم جوان بودن در صنعت، توانسته است در زمانی کوتاه عملکردی بی نظیر از خود نشان دهد و در زمره شرکت های خوش نام و متعهد قرار گیرد. ما موفقیت خود را مدیون چندین ویژگی کلیدی می دانیم:

تمرکز

تلاش در گسترده نمودن خدمات و محصولات در تمامی زمینه ها می تواند منجر به کاهش کیفیت عملکردی گردد که این امر خود موجب کاهش رضایتمندی در مشتریان را به دنبال خواهد داشت. پارس تک ژن همیشه سعی داشته است که با متمرکز کردن دامنه فعالیت خود در زمینه مولکولی، بتواند سطح کیفی کالا و خدمات خود را به شکل چشمگیری افزایش دهد.

دانش

داشتن دانش فنی در بخش های مختلف، یکی از ارکان اصلی عملکرد مناسب در یک شرکت می باشد. پارس تک ژن همیشه در به خدمت گرفتن افراد با دانش فنی مرتبط حساسیت ویژه ای به خرج می دهد تا بتواند کیفیت خدمات را تضمین نماید.

تخصص

در تمامی بخش ها و عرصه ها، شرکت از افراد متخصص بهره جسته و این امر موجب شده است که در تمامی جنبه ها از بازرگانی گرفته تا اطلاع رسانی، فروش و خدمات، به بهترین شکل عمل نماید.

سابقه

تجربه یکی از عوامل کلیدی در ارائه خدمات در سطوح بالا می باشد و پارس تک ژن علاوه بر دانش فنی با تکیه بر روی هم رفته 40 سال تجربه تخصصی افراد کلیدی خود توانسته است مشکلات گوناگون را یکی پس از دیگری پشت سر گزارده و در تمامی عرصه ها موفق ظاهر گردد.

تعهد

یکی از دلایل موفقیت پارس تک ژن، تعهد بر رسیدگی به درخواست های مشتریان تا کسب رضایت کامل آن ها می باشد. به همین دلیل است که پارس تک ژن واحد خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان را به شکل مستقل و حرفه ای مدیریت می نماید تا بتواند از جلب رضایت مشتریان اطمینان کامل کسب کند و شعار خود را همراهی با مشتری در تمامی مراحل قرار داده است.

دامنه خدمات

با توجه به نیاز و درخواست مشتریان، پارس تک ژن سعی دارد که دامنه خدمات خود را در زمینه مولکولی کامل نماید تا بدین ترتیب بتواند مشتریان را از ابتدا در راه اندازی بخش مولکولی، تا انتها در تامین تمامی نیازهای بخش مولکولی و انجام آزمایشات تخصصی همراهی کند. بدین ترتیب مشتریان قادر خواهند بود تا کیفیت خدمات پارس تک ژن را در تمامی مراحل زیر یک سقف تجربه نموده و با خیالی آسوده به پارس تک ژن تکیه کنند.

فناوری های به روز

با گذشت زمان، نیاز مراکز تشخیصی تغییر می کند و با معرفی تکنولوژی های جدید در دنیا، الگوی انجام تست ها و خدمات رسانی نیز ارتقا می یابد. در همین راستا پارس تک ژن همیشه به دنبال جدیدترین محصولات و شرکت ها با تکنولوژی های نوآورانه بوده که بتواند نیاز مشتریان را همگام با پیشرفت علم در تکنیک های تشخیصی برطرف نماید. بدین ترتیب مشتریان قادر خواهند بود به فناوری های روز دنیا دست پیدا کنند.

نوآوری

به منظور ارائه بهترین محصولات و خدمات، پارس تک ژن همیشه تلاش داشته است که به دنبال روش های جدید در ارائه خدمات خود باشد. از جمله راه اندازی وبسایت و app فروش محصولات به منظور تسهیل روند خرید و خدمت رسانی به مشتریان؛ این وبسایت با هسته قدرتمند CRM خود به یاری مشتریان شتافته و به آن ها این امکان را می دهد که بتوانند خریدهای خود از پارس تک ژن مدیریت نموده و از میزان مصرف و موجودی انبار خود آگاه گردند تا بدین ترتیب بتوانند روند تامین را به راحت ترین شکل ممکن تجربه کنند.

رسالت

امید است با رعایت موارد نامبرده، شرکت پارس تک ژن بتواند رضایت کامل مراکز تشخیصی، دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز تحقیقاتی را برآورده نماید و با ارائه بهترین نوع محصولات و کیفیت خدمات ارائه شده، زیر بنایی جهت تداوم همکاری مستمر و متعهدانه باشد و گامی موثر در جهت پژوهش و تشخیص موثر بیماری های مختلف و ارتقای سلامت جامعه بردارد. این مجموعه همواره به منظور پیشبرد اهداف خود نیازمند نظرات و تذکرات اساتید محترم، همکاران و دوستان عزیز در تمامی زمینه‌ها می باشد. آرزومندیم با کلیه امکانات و با برخورداری از نمایندگی کمپانی های مختلف بتوانیم گامی در راستای پیشرفت بخش پژوهش و تشخیص کشور برداریم.

چشم انداز

از اهداف آرمانی این شرکت بومی سازی این تکنولوژی ها و تجهیزات پیشرفته در کشور عزیزمان ایران است تا هموطنان عزیز با کمترین هزینه از هر قشری قادر به بهره مندی از این قبیل خدمات تشخیصی باشند. همچنین شرکت در نظر دارد با گسترش محدوده خدمات خود در زمینه های مختلف تشخیصی از جمله تشخیص مولکولی، تمامی نیازهای یک مرکز را به صورت کامل برطرف سازد. بدین ترتیب مراکز قادر خواهند بود از بهترین محصولات و خدمات با بهترین شرایط و قیمت ها برخوردار شوند، و این امر بالقوه می تواند گامی موثر در جهت اعتلای سطح بهداشت جامعه داشته باشد.

تماس با ما
راهنمای خرید و خدمات فروشگاه
دسترسی سریع
نماد اعتماد

® کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پارس تک ژن می باشد.