یکی از نکات مهم و تعیین کننده در انتخاب یک محصول، پشتیبانی و راهنمایی های فروشنده در رابطه با آن محصول می باشد. به واسطه مشاوران با تجربه و حاذق می توان یک انتخاب هوشمندانه و دقیق داشت.

شرکت پارس تک ژن از ابتدای مسیر با مراکز همگام بوده و در تمامی مراحل آنان را همراهی می کند. یافتن یک محصول مناسب برای یک آزمایشگاه در بسیاری از موارد می تواند کاری مشکل و پر دردسر باشد. به لطف محصولات شرکت پارس تک ژن با دامنه وسیعی خود، این امکان فراهم آورده شده است. کارشناسان ما به شما کمک می کنند که محصولات متناسب با نیاز خود را پیدا کنید تا با کمترین هزینه بتوانید بیشترین بهره را از محصول انتخابی ببرید. حتی در بسیاری از موارد کارشناسان خبره شرکت می توانند به شما کمک کنند تا محصولات برندهای دیگر را نیز به درستی انتخاب کنید.

انجام صحیح تست های مولکولی به موارد متعددی وابسته است. از فضای اختصاص یافته برای این بخش گرفته تا تجهیزات مناسب برای انجام تست ها و مواد و ریجنت های مخصوص استخراج و PCR. حتی مواردی به ظاهر جزئی از جمله موارد مصرفی، می تواند تاثیر زیادی در نتیجه تست ها در این بخش داشته باشد. مشاوران پارس تک ژن این آمادگی را دارند که در تمامی موارد ذکر شده به شما کمک کنند تا بتوانید در مسیر راه اندازی و مدیریت بخش مولکولی به درستی گام برداشته و به بهترین شکل ممکن این نوع از خدمات را ارائه دهید.