حریم خصوصی

 

شرکت پارس تک ژن با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وبسایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند نام مشتری، آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های شرکت پارس تک ژن قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام، کد ملی و کدپستی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآور می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

ثبت‌ نام در وب‌سایت شرکت پارس تک ژن:

هنگام ثبت نام در وب‌ سایت شرکت پارس تک ژن، برای استفاده از خدماتی که مخصوص شما و متناسب با نیازهای فردی و شخصی خود شما طراحی می‌شوند، داده‌های شخصی معینی از شما درخواست می‌شوند و اطلاعات زیر از شما درخواست می‌شود:

اطلاعات اجباری:

 • نام و نام خانوادگی
 • آدرس کامل
 • شماره تلفن
 • شماره موبایل
 • آدرس پست الکترونیکی
 • رمز عبور

درصورتی‌که با موفقیت در وب‌ سایت شرکت پارس تک ژن ثبت ‌نام کنید، می‌توانید به محتویات و خدماتی که فقط در اختیار کاربران ثبت ‌نام‌ شده قرار می‌گیرند، دسترسی داشته ‌باشید. کاربرانی که ثبت ‌نام می‌کنند، می‌توانند داده‌هایی که در زمان ثبت ‌نام وارد کرده‌اند را هر زمان که بخواهند تغییر داده یا پاک کنند. علاوه‌ بر‌این، می‌توانیم تمامی جزئیات مربوط به اطلاعات شخصی شما که گردآوری شده‌اند را در هر زمان فراهم کنیم. بنا به درخواست شما، اطلاعات مربوط به شما را تصحیح و یا پاک خواهیم کرد؛ مگر این‌که اطلاعات مشمول قانون دوره نگهداری مستندات باشند. برای ارتباط با ما در این زمینه، می‌توانید از طریق راه‌ها و اطلاعات تماس ارائه شده در صفحه ارتباط با ما و صفحه اصلی وبسایت استفاده کنید.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، شرکت پارس تک ژن جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین این امکان وجود دارد از اطلاعات نگهداری شده خود آگاهی داشته باشید و از ما بخواهید تا تغییراتی را در صورت لزوم روی آنها لحاظ کنیم تا دقیق و به روز باشند. اگر به این امر تمایل داشتید، ما را در جریان بگذارید.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند وشرکت پارس تک ژن تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین شرکت پارس تک ژن ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه شرکت پارس تک ژن را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های شرکت پارس تک ژن ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

توجه داشته باشید 9830005088 شماره ای است که شرکت پارس تک ژن از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه شرکت پارس تک ژن را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان شرکت پارس تک ژن ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام شرکت پارس تک ژن است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به شرکت پارس تک ژن از طریق تلفن 02122592463 اطلاع دهید.

شرکت پارس تک ژن ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، شرکت پارس تک ژن می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت شرکت پارس تک ژن، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به شرکت پارس تک ژن اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه شرکت پارس تک ژن را از خود سلب می‌کند. شرکت پارس تک ژن هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای شرکت پارس تک ژن وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که شرکت پارس تک ژن همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی شرکت پارس تک ژن و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و شرکت پارس تک ژن حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

لازم به ذکر است مرورگر وب شما به‌گونه‌ای طراحی شده است که به‌هنگام دسترسی به سرویس اطلاعات شرکت پارس تک ژن، به‌صورت خودکار داده‌های ذیل را «Log Data» به سرور شبکه ما منتقل می‌کند که ما آن‌ها را داده‌بردار سرور وب‌سایت دریافت می‌کنیم:

 • تاریخ دسترسی
 • زمان دسترسی
 • آدرس سایت‌های مراجعه شده
 • فایل‌های بازیابی شده
 • حجم داده‌های منتقل شده
 • نوع و نسخه مرورگر
 • سیستم عامل
 • آدرس IP
 • نام دامنه و سرویس دهنده خدمات اینترنتی شما

این‌ها اطلاعات انحصاری هستند و اجازه نمی‌دهند که شما شناسایی بشوید. این اطلاعات تنها برای موارد فنی ضروری هستند تا سیستم محتوای درخواستی شما را به‌درستی ارائه دهد. لذا می‌توان گفت که گردآوری این دسته از اطلاعات، جنبه اجتناب‌ناپذیر استفاده از وب سایت‌ها است. داده‌بردار سرور وب‌سایت شرکت پارس تک ژن، تنها به‌منظور ارتقاء وب‌سایت و زیرساخت‌های آن و البته برای اهداف آماری تحلیل و خوانش می‌شود.